Jak vybrat, kombinovat a užívat doplňky stravy?

Jak vybrat, kombinovat a užívat doplňky stravy?

Užíváte pravidelně doplňky stravy nebo s užíváním chcete začít a jde vám hlava kolem z toho, jestli je užívat ráno, večer, s jídlem, během jídla, nebo až po něm? Jestli a jak je mezi sebou můžete kombinovat? A jak se vůbec ve výběru zorientovat? Pojďme si dnes ukázat několik nápověd, které vám odpověď tyto otázky mohou usnadnit.


Chcete zhubnout? Račte dál!

Chcete zhubnout? Račte dál!

Začátek roku bývá obdobím velkých rozhodnutí. Mezi nejčastější z nich patří plány v oblasti pravidelného cvičení, zdravého stravování a - TADÁÁÁ - hubnutí do plavek. Ať už se do redukce váhy chcete pustit v rámci novoročního předsevzetí, nebo se k ní odhodláte kdykoliv jindy během roku, držíme vám palce! Zkusíme vám poradit několik tipů, jak na hubnutí, a které doplňky stravy vám ho navíc mohou usnadnit. 
Zdravé světlo - 1. část

Zdravé světlo - 1. část

“Kam nechodí slunce, tam chodí doktor,” praví rčení, které známe asi úplně všichni. V podzimních a zimních měsících světla přirozeně ubývá a jeho úbytek se dokáže negativně projevit nejen na naší náladě a nedostatku energie, ale mnohdy i na našem zdraví. Změna času už je pouze pomyslnou třešničkou na dortu, kterou bychom většinou s díky z dezertu vynechali. Nezbývá nám nic jiného, než sahat po světle umělém a radovat se z toho, když se nám sluníčko jednou za čas ukáže. Co když ale všechno může být trochu jinak?


Jak se uchránit před chřipkou?

Jak se uchránit před chřipkou?

Podzim se nám už ukazuje v plné parádě a společně se sezónou teplejších svršků je tady i období viróz, chřipek a posmrkaných kapesníků. 🙂 Zázračný všelék na chřipku pro vás sice nemáme, ale prozradíme vám několik tipů, jak chřipce a nachlazení můžete předcházet. Možná vás samotné překvapí, v jaké jednoduchosti se skrývá ta největší síla...


Menstruace a organická bavlna - sázka na jistotu

Menstruace a organická bavlna - sázka na jistotu

Menstruace již v dnešní době naštěstí není tabu a na trhu se objevuje nepřeberné množství produktů, které v tomto období mají ženy k dispozici. Zatímco každá z žen preferuje pro intimní hygienu jinou alternativu, jedna věc zůstává naprosto stejná - všechny potřebují 100% pohodlí, komfort a pocit, že se na ně mohou spolehnout. A právě organická (BIO) bavlna může být jedním z nejlepších adeptů pro vás a vaše tělo.


Bolest kloubů a co jste o ní možná nevěděli

Bolest kloubů a co jste o ní možná nevěděli

S bolestí kloubů se pravděpodobně už alespoň někdy setkal každý z nás. Potrápit umí při “obyčejné” chřipce, o dlouhodobých onemocněních nemluvě. O tom ví nejvíce asi všichni, kdo se potýkají s nejčastějším kloubním onemocněním - artrózou. Kde se bolest kloubů bere, jak jim můžeme zkusit ulevit a jaká je pravděpodobnost, že je ovlivňuje stav našeho mikrobiomu a střev?


Pískavice a benedikt - poklad pro novopečené maminky

Pískavice a benedikt - poklad pro novopečené maminky

Těhotenství, porod i období kojení jsou pro všechny ženy zásadním a transformačním obdobím. Přináší s sebou obrovské změny na psychické i fyzické úrovni a obě si zcela určitě zaslouží adekvátní pozornost. Pojďme se dnes společně podívat na dva adepty, kteří mohou být skvělými pomocníky v oblasti poporodní péče o tělo a mohou tak všem maminkám usnadnit tuto důležitou životní etapu.


5 přírodních látek, které ochrání vaši pokožku

5 přírodních látek, které ochrání vaši pokožku

Položit se na pláž, poslouchat šumění vln a nechat sluneční paprsky pomalu prohřívat celé tělo… Krásná představa, kterou nám ovšem trochu kazí vědomí, že UV záření může naší pokožce škodit. Účinnou cestu, jak ji ochránit, představují i bylinky a doplňky stravy.


Jak podpořit sexuální zdraví?

Jak podpořit sexuální zdraví?

Nejen 1. máj je lásky čas! Celý květen býval v prastarých tradicích věnován oslavám života, lásky a plodnosti. A samozřejmě i v dnešní době tvoří sexualita zásadní součást našich životů. Avšak i v této oblasti přicházejí chvíle, které nám místo potěšení přinášejí spíše starosti, a proto vám v dnešním článku vám prozradíme, jak můžete sexuální zdraví podpořit.


Jarní únava

Jarní únava

Cítíte se poslední dobou neustále “přejetí”? Pociťujete únavu, nedostatek energie a valí se na vás i přes první jarní paprsky a rozkvétající přírodu špatná nálada, melancholie nebo dokonce deprese? Ano, i to je jaro… A nesmíme se divit. Naše tělo potřebuje po zimním období znovu nastartovat, přepnout do zcela jiného režimu fungování a je to pro něj náročný proces. Pomozte mu se z něj rychleji vzpamatovat! Poradíme vám, jak na to.

Další

Výroba v ČR

Produkty Nástroje zdraví vyrábíme sami a to zde v ČR. Díky tomu můžeme dohlédnout na jejich vysokou kvalitu.

Věrnostní program

Pro stálé zákazníky máme připravený věrnostní program. Za své nákupy tak získáte ještě víc.

BIO kvalita

V naší nabídce naleznete produkty se samolepkou BIO, které jsou vyrobené ze surovin ekologického zemědělství.